SEPETİM

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.

ŞARTLAR VE KOŞULLAR

Gizlilik Politikası

eli-iber.com web sitesi, İber Dış Ticaret Ltd Şti’nin satış faaliyetlerini yürüten bir hizmetidir.

Bu metin, bilgi güvenliği ile ilgili sizi bilgilendirmek ve uyulması gereken kurallar ile sorumlulukları açıklamak üzere hazırlanmıştır.

Web sitemizi ziyaretinizde, siparişiniz sırasında verdiğiniz kişisel bilgileriniz, tarafımızdan, sadece sizin bilginiz dahilinde temin edilir. Sizin bilginiz ile bizim tarafımızdan kayıt altına alınan kişisel bilgileriniz, eli-iber.com tarafından korunur ve korunmaya devam edecektir.

Kişisel veriler, ilgili yasal mevzuat hükümlerinin öngördüğü biçimde, üçüncü taraflara pazarlama amaçlı olarak asla aktarılmaz, satılmaz veya takas edilmez.

3D Secure / 3 Boyutlu Güvenlik Sistemi

eli-iber.com, internet üzerinden kredi kartı ve banka kartıyla yapılan alışveriş işlemlerinin güvenliğinin artırılması için geliştirilmiş olan 3D Secure sistemini kullanmaktadır. Tüm dünyada daha güvenli internet alışverişinin sağlanabilmesi için Visa ve MasterCard tarafından geliştirilen e-ticaret 3D SECURE yöntemini kullanarak alışveriş yapma imkanı sunmaktadır.

Kullanıcı Sözleşmesi

Yeni bir üyelik oluşturmak için ana sayfamızda bulunan "Üyelik" butonundan girerek "Yeni Üyelik"i tıklayınız. Gerekli bilgileri doldurmanız ve ‘’Kaydet’’ demeniz yeterli olacaktır.

Sitemize üye olmadan da alışverişinizi yapabilirsiniz. Sepetinize beğendiğiniz ürünü/ürünleri ekledikten sonra, Kasaya Git >Kaydolmadan Devam Et seçeneğine tıklayın. Siparişinizi size doğru bir şekilde teslim edebilmemiz için gerekli olan; adınız, soyadınız, adresiniz, telefon numaranız ve e-mail adresi gibi temel bilgileri doldurup alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

Üye iseniz ve şifrenizi unuttuysanız; sitenin Üyelik bölümlerinde yer alan "Şifremi Unuttum" butonuna tıklayıp açılan sayfada, www.eli-iber.com/e-ticaret/üyeliğinde kullandığınız e-mail adresinizi girerek yeni şifre talebinde bulunabilirsiniz. Yeni şifreniz otomatik olarak oluşturulup, üyelikte kullandığınız e-mail adresinize gönderilecektir.

Şifrenizi değiştirmek için “Üyelik Bilgilerim” bölümündeki şifre alanlarını kullanarak yeni şifre oluşturabilirsiniz.

Keyifli alışverişler dileriz...

İade Ve İptal

eli-iber.com’dan satın aldığınız ürünlerin, ürün hasarlı (baskı hatası vb. maddi hasar) olmadığı sürece iadesi ve iptali mümkün değildir.

Teslimat

eli-iber.com’dan verdiğiniz siparişleriniz, ……. aracılığı ile tarafımıza ilettiğiniz teslimat adresinize kargo edilir.

Kargo ücreti, gönderi ili, siparişin desi/hacim toplamı, kargo firması ve varsa kampanya bilgisine göre değişkenlik gösterir.

Siparişinizi oluştururken bir sipariş için tek bir fatura düzenlenir ve düzenlenen fatura bölünemez. Bu nedenle farklı adrese gönderilmesini istediğinizi ürünler için ayrı bir sipariş vermeniz gerekir.


+90 216 368 42 50 <blockquote><div><p></p></div></blockquote>
TELEFON
+90 216 368 42 50 

E POSTA
E POSTA
mail.iber@gmail.com
DESTEK
DESTEK
mail.iber@gmail.com